Jump to content

[Sprzedam] Mangi Naruto 1-20

• Please log in to reply
2 replies to this topic

• Guests

Posted 24 May 2013 - 07:17 PM

Wiem ze moze miejsce jest nietypowe, ale daje to gdzie sie da - nigdy nie wiadomo gdzie reklama zadziala :)

Otoz mam na sprzedaz mangi Naruto tomy 1-20 w b. dobrym stanie (chwilowo nie mam aparatu, ale jesli ktos bedzie chetny to moge dodac zdjecia) w cenie 10zl/tom + wysyłka ok. 8-9zl. Chce im znalezc nowy dom bo wybieram sie na studia do Poznania i wtedy juz beda tylko lezec w szafie i sie kurzyc - a jako przyszly biedny student kasa sie przyda na utrzymanie w nowym miesce, wiec trzeba cos tam odlozyc :)

Wiec jesli ktos by chcial - moze zna kogos kto by chcial - to piszcie tu, gg - 6221570 - albo skype - Suicide745 - pozytywny odzew mile widziany!! :)
  • 0

• Guests

Posted 25 May 2013 - 07:59 PM

Coz... Skorzystam z okazji. Jesli ktos ma dziecko ktore lubi komiksy z serii "Gigant" to mam do sprzedania ~110 komiksow (lub sam lubi). Wszystkie numery sa sprzed kilku/kilkunastu lat. Zainteresowanych prosze o kontakt przez MMATycoon :D.

Pochwal sie przy okazji na jakie studia i na jaki kierunek idziesz :P

Bragi~
  • 0

• Guests

Posted 25 May 2013 - 09:31 PM

Jestem po technikum logistycznym, wiec na logistyczne ;) Nie zbyt mi sie widzi zaczynanie nauki czegos od zera xD
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users