Jump to content

Photo

Pytania i odpowiedzi

• Please log in to reply
76 replies to this topic

#61 Edmondson

Edmondson

White Belt

• Manager
  • 8 posts

Posted 07 June 2016 - 01:01 PM

Witam rodacy :)

Mam takie dwa pytania więc spróbuje zapytać tutaj. Tak więc:

Czy istnieje jakiś sposób na to by "hape" spadał (chcę żeby mój zawodnik walczył w QFC a do tego trzeba mieć mieć hape na poziomie <75)?

Czy istnieje jakiś sposób na przerwanie kontraktu? Raz mogłem rozwiązać kontrakt kiedy mój zawodnik zmienił bazę i jestem ciekaw czy normalnie to funkcjonuje czy to tylko łaska promotora.

Orientuje się ktoś?

• 0

#62 Rastaman

Rastaman

Brown Belt

• Manager
  • 734 posts
  • Interests:reggae music, Rasta way of life, MMA, Arsenal F.C.
  • Manager Profile

Posted 07 June 2016 - 07:55 PM

na pierwsze nie znam odpowiedzi, nie wiem czy jest taki sposób, ale ja jestem tylko początkującym graczem :) na drugie..  hm.. ja sądziłem, że kontraktu się w ogóle nie da zerwać.. jedyne co robiłem to pisałem do właściciela organizacji i prosiłem o zwolnienie z kontraktu z takiego, a takiego powodu - zgadzali się, bo i też do akceptowania walk zmusić Cię nie mogą, to po co mają trzymać wbrew woli :) w ogóle to radzę zadawać pytania na angielskim forum, bo tu nikt oprócz jednego mnie już nie zagląda :x

• 0

dpFfT3f.gif

#63 Edmondson

Edmondson

White Belt

• Manager
  • 8 posts

Posted 08 June 2016 - 06:13 AM

A szkoda że nikt nie zagląda :P tak czy inaczej dzięki za informacje :)

• 0

#64 Rastaman

Rastaman

Brown Belt

• Manager
  • 734 posts
  • Interests:reggae music, Rasta way of life, MMA, Arsenal F.C.
  • Manager Profile

Posted 08 June 2016 - 06:29 PM

proszę bardzo :)

a tak w ogóle po co zbijać hype zawodnika? nie lepiej go zakontraktować do jakiejś organizacji z ograniczeniem id i po prostu walczyć w ramach organizacji, zgarniać kasę, wygrywać walki (a przynajmniej mieć taką szansę, z przeciwnikami o podobnym id/skillach) itd.?

• 0

dpFfT3f.gif

#65 Edmondson

Edmondson

White Belt

• Manager
  • 8 posts

Posted 25 February 2017 - 04:50 PM

Ciężko jest znaleźć organizację gdzie dostaniesz jakieś ogórki do oklepania :P
  • 0

#66 Edmondson

Edmondson

White Belt

• Manager
  • 8 posts

Posted 25 February 2017 - 04:53 PM

Jest jakiś bardziej efektywny sposób ba zdobywanie kredytów w grze spin & win? Pisze jak narazie na forum żeby nabić posty :P
  • 0

#67 Curix

Curix

Black Belt

• Manager
  • 1,182 posts

Posted 26 February 2017 - 11:59 AM

głosowanie, posty i pisanie artykułów

• 0

#68 osinho

osinho

Blue Belt

• Manager
  • 81 posts

Posted 02 March 2017 - 09:43 PM

nie siedzę w sztukach walki, a wszelkie pomoce nie wyjaśniają tej sprawy - co to jest TWGC?  przynajmniej ktoś za odpowiedź 2 kredyty dostanie  :thumbup:

• 0

#69 Curix

Curix

Black Belt

• Manager
  • 1,182 posts

Posted 02 March 2017 - 10:26 PM

nie siedzę w sztukach walki, a wszelkie pomoce nie wyjaśniają tej sprawy - co to jest TWGC?  przynajmniej ktoś za odpowiedź 2 kredyty dostanie  :thumbup:

twgc - organizacja w MMA Tycoon, która polega tylko na submission grapplingu, czyli w skrócie tylko parter, jest to turniej gdzie bierze udział wielu grapplerów, aby go wygrać trzeba wyjść zwycięsko z 5 pojedynków. wygrana przez submission albo decyzję.

• 0

#70 Sohito

Sohito

Purple Belt

• Manager
  • 326 posts

Posted 25 March 2017 - 03:00 PM

Witam!

Czy jest ktoś zainteresowany stworzeniem wzorów koszulek i ew. spodenek dla firmy sprzedającej ciuchy? Póki co moja firma tylko prowadzi pralnię pieniędzy, ale chciałbym stopniowo poszerzać asortyment. Na razie poczekam tutaj na odzew, potem ewentualnie będę pytał na ogólnym. W każdym razie jeśli ktoś by był zainteresowany- prosiłbym o PW w grze, wraz z ceną/warunkami współpracy ;)

• 0

#71 Curix

Curix

Black Belt

• Manager
  • 1,182 posts

Posted 25 March 2017 - 03:41 PM

Witam!

Czy jest ktoś zainteresowany stworzeniem wzorów koszulek i ew. spodenek dla firmy sprzedającej ciuchy? Póki co moja firma tylko prowadzi pralnię pieniędzy, ale chciałbym stopniowo poszerzać asortyment. Na razie poczekam tutaj na odzew, potem ewentualnie będę pytał na ogólnym. W każdym razie jeśli ktoś by był zainteresowany- prosiłbym o PW w grze, wraz z ceną/warunkami współpracy ;)

Ja jestem zainteresowany merch patrnerstwem z moją organizacją.

• 0

#72 Sohito

Sohito

Purple Belt

• Manager
  • 326 posts

Posted 25 March 2017 - 05:33 PM

Ja jestem zainteresowany merch patrnerstwem z moją organizacją.

Podpisałem z OG Cardinals Fighting Org już umowę partnerską (też należącą do Polaka), a niestety z tego co się orientuję mogę mieć tylko jedną umowę.

• 0

#73 Curix

Curix

Black Belt

• Manager
  • 1,182 posts

Posted 25 March 2017 - 08:48 PM

Podpisałem z OG Cardinals Fighting Org już umowę partnerską (też należącą do Polaka), a niestety z tego co się orientuję mogę mieć tylko jedną umowę.

Spoko, to dobry ziomek, więc ok.

A z Polski chyba nikt nie projektuje niestety.

• 0

#74 osinho

osinho

Blue Belt

• Manager
  • 81 posts

Posted 26 March 2017 - 09:09 PM

pewnie nikt

natomiast sprawa na przyszłość (i pewnie nie ten temat) - założyć polski sojusz

podstawowy problem - nie będę w najbliższym czasie opuszczał swojego, bo fajnie funkcjonuje - każdy ma swój biznes (różny) i działają drużynowo, jest nas tam mało ale póki co to się sprawdza; wtedy można by pościągać ludzi i poumawiać się co kto robi, to i kogoś do projektowania pewnie by się znalazło, tylko powtarzam ja w to na razie nie wchodzę, bo mi się po ludzku nie opłaca wychodzić z Aspire, a bogatszy w doświadczenia z tego sojuszu będę mógł coś wnieść do ewentualnego polskiego - to jest sprawa na przyszłość 

• 0

#75 Curix

Curix

Black Belt

• Manager
  • 1,182 posts

Posted 27 March 2017 - 10:51 AM

W sumie mogę coś spróbować z ubraniami skoro robię avatary... Podeślij coś

• 1

#76 Sohito

Sohito

Purple Belt

• Manager
  • 326 posts

Posted 27 March 2017 - 02:52 PM

Napisałem do Ciebie PW w grze. Dzięki za zainteresowanie, zobaczymy co dalej. Jeśli chodzi o mnie, to 'dzieła' w stylu logo mojej firmy, są niemalże szczytem wszelkich moich talentów artystycznych...

• 1

#77 Curix

Curix

Black Belt

• Manager
  • 1,182 posts

Posted 27 March 2017 - 03:08 PM

Napisałem do Ciebie PW w grze. Dzięki za zainteresowanie, zobaczymy co dalej. Jeśli chodzi o mnie, to 'dzieła' w stylu logo mojej firmy, są niemalże szczytem wszelkich moich talentów artystycznych...

Nie jest takie złe. Zobaczymy co z tego wyjdzie!

• 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users