Jump to content

nowe miasto "Warsaw"


Guest

Recommended Posts

Nie będzie nowego miasta, powody ekonomii w grze. Zarejestrowanych Polaków w grze jest 277 z czego jest mały odsetek VIPów.

 

Pisać możesz, odpowiedzi twierdzącej nie uzyskasz.

 

Poza tym masz specjalne podforum na którym gracze mogą pisać swoje sugestie dot. ulepszenia gry "Improvments".

Link to comment
Share on other sites

Mysle że gra wystarczająco dużo Polaków, i kolejnym miastem które mogłby stworzyć Mike Tycoon mogło by być Warszawa :D

Co sądzicie, warto do niego napisać?

Tak jak Bragi mówił - ostatnio ktoś chciał dodać Bangok i zrobić z niego miasto tylko dla KT, ktoś chciał Paryż, ktoś Madryt - amerykanie chcieliby kolejne miasto u siebie...powód jest prosty - niektóre miasta umierają. Odkąd ONI zamknęło swoje drzwi, w Tokyo raczej nie dzieje się wiele. Rio i Sydney to zawsze były zapadłe dziury, z dala od jakiejkolwiek cywilizacji. Po tym jak Davies połączył Crystal Palace z Ascension w St Pete też jakoś mniej się już dzieje i w praktyce zostało tam tylko NGF.

 

 

 

Nie będzie nowego miasta, powody ekonomii w grze. Zarejestrowanych Polaków w grze jest 277 z czego jest mały odsetek VIPów.

 

Pisać możesz, odpowiedzi twierdzącej nie uzyskasz.

 

Poza tym masz specjalne podforum na którym gracze mogą pisać swoje sugestie dot. ulepszenia gry "Improvments".

Podejrzewam że polaków jest więcej - nie każdy podaje kraj i nie każdy podaje faktyczny kraj ;) Ja mogę być tego przykładem :)

Link to comment
Share on other sites

Tokyo oprócz K-1 orga nie ma nic do zaoferowania. Ale lubię to miejsce i tam siedzę ze swoimi fighterami :D.

Rio po tym jak Rio Fighting Championship zostało zamknięte nic w tym brazylijskim mieście nie ma...

W Sydnej też oprócz lokalnych organizacji cicho.

 

Crystal Palace to klub piłkarski :D. Geezers Palace zostało połączone z Ascension. A NGF to ciekawy org, jako jedyni mają posezonowe konferecję z after party na którym twarze częsci zawodników zostały wklejone w miejsce ludzi bawiących się na jakichś imprezach.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Bragi mówił - ostatnio ktoś chciał dodać Bangok i zrobić z niego miasto tylko dla KT, ktoś chciał Paryż, ktoś Madryt - amerykanie chcieliby kolejne miasto u siebie...powód jest prosty - niektóre miasta umierają. Odkąd ONI zamknęło swoje drzwi, w Tokyo raczej nie dzieje się wiele. Rio i Sydney to zawsze były zapadłe dziury, z dala od jakiejkolwiek cywilizacji. Po tym jak Davies połączył Crystal Palace z Ascension w St Pete też jakoś mniej się już dzieje i w praktyce zostało tam tylko NGF.

 

 

 

Podejrzewam że polaków jest więcej - nie każdy podaje kraj i nie każdy podaje faktyczny kraj ;) Ja mogę być tego przykładem :)

 

 

Fajny pomysł :) pisałeś już do Mike'a? :)

Kolegę proszę o czytanie postów w temacie, pisanie do Mike'a nie ma najmniejszego sensu gdyż odpowiedź będzie odmowna. Poza tym Mike ma inne rzeczy do zrobienia zamiast tworzyć kolejnego, niepotrzebnego miasta, jak zostało wspomniane powyżej w temacie.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kolegę proszę o czytanie postów w temacie, pisanie do Mike'a nie ma najmniejszego sensu gdyż odpowiedź będzie odmowna. Poza tym Mike ma inne rzeczy do zrobienia zamiast tworzyć kolejnego, niepotrzebnego miasta, jak zostało wspomniane powyżej w temacie.

Ja tam do Mike'a piszę codziennie z różnymi pierdołami i nie ma problemu z jego czasem w sumie...to tak na marginesie tylko xD

Link to comment
Share on other sites

Ja tam do Mike'a piszę codziennie z różnymi pierdołami i nie ma problemu z jego czasem w sumie...to tak na marginesie tylko xD

W moim poście napisałem o braku czasu na dodawanie miasta które jest zbędne, nie mówiłem o marnowaniu jego czasu. Patrząc z drugiej strony, jesteś jego klientem. Na twój mail ma Ci odpisać byś się odjebał bo nie ma czasu? To nie jest zgodne z zasadami postępowania z klientem :P

Link to comment
Share on other sites

W moim poście napisałem o braku czasu na dodawanie miasta które jest zbędne, nie mówiłem o marnowaniu jego czasu. Patrząc z drugiej strony, jesteś jego klientem. Na twój mail ma Ci odpisać byś się odjebał bo nie ma czasu? To nie jest zgodne z zasadami postępowania z klientem :P

Nie ma czasu na zbędne rzeczy? Cóż...TWGC jest fajnym dodatkiem, ale zbędnym. Nowe skille - ciekawe, ale zbędne. Spin and win? Choooooolernie fajnie :D Ale w na drabince priorytetów? Nisko. Ale czasu na naprawę ekonomii gry, na naprawienie błędów z wydatkami na reklamy gal organizacji czy (wreszcie!!) dodanie czegoś co sprawi że kasa na kontach zawodników miała by sens i znaczenie - to nie, na to on czasu nie ma :x

Link to comment
Share on other sites

Nie ma czasu na zbędne rzeczy? Cóż...TWGC jest fajnym dodatkiem, ale zbędnym. Nowe skille - ciekawe, ale zbędne. Spin and win? Choooooolernie fajnie :D Ale w na drabince priorytetów? Nisko. Ale czasu na naprawę ekonomii gry, na naprawienie błędów z wydatkami na reklamy gal organizacji czy (wreszcie!!) dodanie czegoś co sprawi że kasa na kontach zawodników miała by sens i znaczenie - to nie, na to on czasu nie ma :x

TWGC - dodaje kolorytu. Ludzie tego chcieli, Mike to zrobił. Firma spełnia oczekiwania swoich klientów.

Spin and win - celem było zwiększenie liczby postów i ludzi udzielających się. Liczba postów wzrosła, w Noob help zwiększyła się liczba osób dzielących się wiedzą

Nowe skille - z nowymi skillami przyszedł potencjał, mi nie przeszkadzają. Dodają smaczku i realizmu

Kasa na koncie zawodników - sens? Jakby miała sens skończyło by się pranko pieniędzy :D

Link to comment
Share on other sites

A jaki sens ma to żeby ta kasa tam leżała? Poza tym Mike wiele, wiele razy mówił że jest przeciwny praniu pieniędzy. A ekonomia gry na tym cierpi. Po co brać kontrakty typu 200k/50k/50k, skoro w rzeczywistości dostajemy z tego 10% a reszta leży bez celu i użytku na kontach zawodników?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Mam nadzieję, że tak. Polaków jest dość sporo, można by zrobić coś w rodzaju spisu Polaków którzy chcieliby przenieść się do Wwy( a jest nas wielu)

Link to comment
Share on other sites

Myslicie ze kiedys sie doczekamy? Wyslalem ostatnio zapytanie do Mika w sprawie Polskich miast i nie dostalem odpowiedzi.

Nie. Nie doczekamy się. Przeczytaj wcześniejsze posty i jak zachcesz usłyszeć więcej powodów napisz.

 

Mam nadzieję, że tak. Polaków jest dość sporo, można by zrobić coś w rodzaju spisu Polaków którzy chcieliby przenieść się do Wwy( a jest nas wielu)

Spisku? Spisku Polaków w Wwy? Co to ku*w* gra o tron? Proszę być poważnym...

 

I nawet nie sa to zli menagerowie. Tylko niektorzy nie wiem czemu ukrywaja swoje pochodzenie. Reprezentujcie Polske, niech bedzie o nas glosno to moze sie doczekamy. Doczekalismy sie Polakow w UFC to i doczekamy sie miasta w mmatycoon

Ukrywaja pochodzenie by wstydczą się powszechnie utartej opinii o polaczkowatości naszych rodowitych Januszów z wąsem, z bebzonem na wierzchu, krótkich zapierdziałych spodni i w klapkach kubota w białych 3 dniowych skarpetach.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

na dobra sprawe to po co komu kolejne miasta, skoro jak zostalo napisane powyzej- w obecnych miastach nie za duzo sie dzieje? sa wszedzie lokalne organizacje, ktore po prostu sobie sa i tyle. a nowe miasto byloby kolejnym takim miejscem, tyle tylko ze ukradloby czesc nowych zawodnikow w i tak nie za duzym swiecie gry pod wzgledem liczby menedzerow (zwlaszcza nowych...). nie mowiac juz o tym, ze kto chcialby sie przeniesc do nowego miasta, np. wspomnianej wyzej Warszawy? nie ma za duzo polskich biznesow, a przenoszenie np. organizacji mogloby sie rozminac z celem, nie wiem czy ktos majac do wyboru LA i Warszawe wybralby zasciankowa dla swiata Warszawe, skoro malo kto wybiera istniejace miejsca, chyba ze sa naprawde mocno promowane przez VIPow, ktorzy maja znaczenie i cos do powiedzenia w swiecie gry

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...