Jump to content

Newbie Guide - Czyli to co najważniejsze.

• Please log in to reply
291 replies to this topic

• Guests

Posted 16 April 2013 - 08:28 AM

A czy jest szanse ze jesli moi zawodnicy maja zaznaczone "need sponsor" to jakis sponsor sie do mnie zglosi czy raczej sam powinienem pisac do ludzi? I moze tutaj jest ktos kto chcial by mnie sponsorowac :owned:
  • 0

• Guests

Posted 16 April 2013 - 09:43 AM

A czy jest szanse ze jesli moi zawodnicy maja zaznaczone "need sponsor" to jakis sponsor sie do mnie zglosi czy raczej sam powinienem pisac do ludzi? I moze tutaj jest ktos kto chcial by mnie sponsorowac :owned:

Nie spotkalem sie z tym. Musisz sam sie porozgladac za sponsorami. Jest kilka "firm" ktore z checia daja oferty sponsorskie zawodnikom. Rozsylaj maile z obietnica ze twoj zawodnik po walce "podziekuje sponsorom".
Ja dostaje regularne oferty sponsorskie od firmy w ktorej moi zawodnicy kupowali ciuchy. Dostaje kontrakty sponsorskie na miesiac. Zazwyczaj jest tego tyle ze starczy na tydzien treningu, chociaz jeden moj zawodnik dostaje wiecej.
Owocnych poszukiwan,
Bragi~
  • 0

• Guests

Posted 16 April 2013 - 10:08 AM

Mam jeszcze jedno pytanie o moja kase :shades: na co moge ja w ogole wydawac? Bo rozumie ze jesli mial bym konto premium to mogl bym inwestowac w biznesy a jesli nie mam to jest cos ciekawego na co mozna te pieniadze wydac?
I jeszcze pytanie o trening w jakich godzinach sie odbywa poranny a w jakich popoludniowy?

Edited by Bakari, 16 April 2013 - 11:33 AM.

• 0

• Guests

Posted 16 April 2013 - 05:46 PM

Mam jeszcze jedno pytanie o moja kase :shades: na co moge ja w ogole wydawac? Bo rozumie ze jesli mial bym konto premium to mogl bym inwestowac w biznesy a jesli nie mam to jest cos ciekawego na co mozna te pieniadze wydac?
I jeszcze pytanie o trening w jakich godzinach sie odbywa poranny a w jakich popoludniowy?

Jesli masz staly wplyw gotowki to mozesz zalatwic swoim zawodnikom miejsce w prywatnej silowni. Takie miejsce to zazwyczaj stawka tygodniowa silowni placona przez zawodnika - 1k$ i dodatkowa oplata ktora musisz uiscic przelewajac kase na konto wlasciciela silowni. Dodatkowa oplata jest rozna zazwyczaj 4k-8k$ miesiecznie.
Trening odbywa sie o 8:30 GMT i 20:30 GMT jednakze wydaje mi sie ze po przesunieciu czasu trening, na czas polski odbywa sie 2h pozniej (odpowiednio 10:30 i 22:30). Pamietaj za kazdy trening trwa 5 minut (po 5 min masz wyniki treningu).

Zachecam do kupna konta VIP jesli masz taka mozliwosc. Dopiero po zakupie zdalem sobie sprawe jak ta gra wciaga :).

Bragi~
  • 0

• Guests

Posted 16 April 2013 - 06:24 PM

Trening odbywa sie o 8:30 GMT i 20:30 GMT jednakze wydaje mi sie ze po przesunieciu czasu trening, na czas polski odbywa sie 2h pozniej (odpowiednio 10:30 i 22:30). Pamietaj za kazdy trening trwa 5 minut (po 5 min masz wyniki treningu).

Jestes pewny ze GMT? Mi wydawalo sie ze w kazdym miescie treningi sa o innej porze i tak na przyklad w Tokio jest juz godzina 3:21 w srode a w Las Vegas 11:21 przed poludniem we wtorek. I zawodnik ktory jest w Tokio jest juz po wtorkowych traningach a zawodnik w Vegas dopiero przed. Czy myle sie co do tego?
  • 0

• Guests

Posted 17 April 2013 - 07:01 AM

Jestes pewny ze GMT? Mi wydawalo sie ze w kazdym miescie treningi sa o innej porze i tak na przyklad w Tokio jest juz godzina 3:21 w srode a w Las Vegas 11:21 przed poludniem we wtorek. I zawodnik ktory jest w Tokio jest juz po wtorkowych traningach a zawodnik w Vegas dopiero przed. Czy myle sie co do tego?

Tak, mylisz sie :). Czas treningu jest jeden dla wszystkich miast w grze. Mike wyjasnil to kiedys na forum, iz byloby za duzo programowania dla czegos co mozna w latwy sposob rozwiazac. Mam zawodnikow w Tokio, Helsinki i Londynie. Trening odbywa sie w tych samych godzinach w kazdym miejscu (o czym wspomnialem).

Bragi~
  • 1

• Guests

Posted 19 April 2013 - 07:03 AM

Nie spotkalem sie z tym. Musisz sam sie porozgladac za sponsorami. Jest kilka "firm" ktore z checia daja oferty sponsorskie zawodnikom. Rozsylaj maile z obietnica ze twoj zawodnik po walce "podziekuje sponsorom".
Ja dostaje regularne oferty sponsorskie od firmy w ktorej moi zawodnicy kupowali ciuchy. Dostaje kontrakty sponsorskie na miesiac. Zazwyczaj jest tego tyle ze starczy na tydzien treningu, chociaz jeden moj zawodnik dostaje wiecej.
Owocnych poszukiwan,
Bragi~

Ja sie nie przejmuje sponsorami i dostaje oferty bez niczego ;) Niektorzy wlasciciele sami czasem szukaja zawodnikow ktorzy sa zainteresowani sponsoringiem.

Co do dziekowania sponsorom - To tylko daje bonus do sprzedazy merchandise'u na gali ale TYLKO jesli twoj sponsor jest partnerem organizacji w ktorej walczysz. Hype sklepu jest wyliczany na podstawie sprzedazy i bodajze hype'owi jakiejs czesci zawodnikow ktorych sponsoruje.

Mozesz tez odkladac kase i kupic sobie konto VIP za kase w grze. Stawki sa rozne, z reguly to jest tak:

300 000 T$ = 3 miesiace VIP
600 000 T$ = 6 miesiecy
1 000 000 T$ = 1 rok

300 000 T$ = Fighter Slot

Mniej wiecej tak, ale ceny oczywiscie moga sie roznic w zaleznosci od tego kto sprzedaje. Pamietaj tylko ze musisz pokryc prowizje przelewu, wiec i tak wyjdzie ci troche wiecej :)
  • 1

• Guests

Posted 19 April 2013 - 09:25 AM

Zanim uzbieram 300 000 na 4 zawodnikach to chyba rok minie :wheelchair: ale i tak dobrze wiedzieć :thumbup:
  • 0

#49 Renzor

Renzor

White Belt

• Manager
  • 10 posts

Posted 19 April 2013 - 09:37 PM

a jak to sie wtdy placi?
  • 0

• Guests

Posted 20 April 2013 - 11:29 AM

Przelewasz pieniadze na konto osoby ktory ci je kupi, wtedy on uzywa opcji "Donations" placi za dni VIP i podaje twoje ID - wtedy Mike dodaje dni na twoje konto.

EDIT: Co do kasy, zawsze mozna pogadac z paroma osobami ktore maja kase i mozna to szybko uzbierac ;)
  • 0

• Guests

Posted 22 April 2013 - 09:53 PM

Na razie zorientowałem się ze co tydzien wypłacają pieniadze za pisanie na forum :D niby marne grosze ale zawsze to cos :)

Strasznie irytujacy jest tez fakt że mozna zwolnić tylko jednego zawodnika na miesiac :P kiedy zaczynałem grac nie do konca wiedziałem jak tworzyc fighterow i teraz cierpię przez to :wheelchair: więc to taka przestroga dla innych nowych graczy zeby najpierw dobrze poczytali zanim stworza komplet zawodnikow
  • 0

• Guests

Posted 23 April 2013 - 06:28 AM

Na razie zorientowałem się ze co tydzien wypłacają pieniadze za pisanie na forum :D niby marne grosze ale zawsze to cos :)

Strasznie irytujacy jest tez fakt że mozna zwolnić tylko jednego zawodnika na miesiac :P kiedy zaczynałem grac nie do konca wiedziałem jak tworzyc fighterow i teraz cierpię przez to :wheelchair: więc to taka przestroga dla innych nowych graczy zeby najpierw dobrze poczytali zanim stworza komplet zawodnikow

Coz... Majac konto VIP mozesz ich zwalniac co dwa tygodnie, chociaz masz mozliwosc zrobic to wczesniej ale musisz zaplacic dniami VIP-a.
Znam ten bol :D. Mam obecnie 3 zawodnikow ktorych stworzylem nie majac pojecia jak sie gra. Ale czlowiek uczy sie na wlasnych bledach :P.

Bragi~
  • 0

• Guests

Posted 27 April 2013 - 06:07 AM

A kiedy najlepiej zmieniać ubrania na nowe?
  • 0

• Guests

Posted 27 April 2013 - 08:22 PM

A kiedy najlepiej zmieniać ubrania na nowe?

Coz, najlepiej by nie zeszlo do 100. Ja zazwyczaj zmieniam ubranie jak osiaga quality okolo ~120. Jesli moj zawodnik przegra walke to ciuchy zmieniam codziennie po to aby podbic mu morale.

Bragi~
  • 0

• Guests

Posted 01 May 2013 - 03:08 PM

Co do tej zmiany ubran codziennie. to wyrzucasz prawie nowe ubrania do kosza czy wystarczy miec 2 komplety i ubierac je na zmiane?
  • 0

• Guests

Posted 01 May 2013 - 06:37 PM

Musisz miec zupelnie nowe z "czystoscia" 150 :)
  • 0

• Guests

Posted 10 May 2013 - 07:32 AM

Czy obstawial juz ktos zaklady bukmaherskie w tej grze? Bo nie bardzo wiem co oznaczaja te odsy czasem sa -120 a czasem +300 i zupelnie nie wiem o co chodzi. Mogl by mi to ktos troszke rozjasnic?
  • 0

• Guests

Posted 10 May 2013 - 08:37 AM

Masz zaznaczone kursy amerykanskie. Sam prawde powiedziawszy nie wiem jak to odczytac :D. Sens tych liczb jest taki jak caly amerykanski system metryczny, ktory mozna o kant dupy potluc..

Ale wracajac do twojego pytania, mozesz zmienic na normale, ludzkie stawki, wchodzac na bookmakera i w "Odds display" wybrac "Decimal".

Bragi~
  • 0

• Guests

Posted 13 May 2013 - 10:32 AM

im wiecej na plus w liczbie tym wiekszy wspolczynnik, dokładnie ci nie powiem ale mniej wiecej tak jak jest -108 to załozmy na tego zawodnika za 1zl postawiony dostaniesz 1.03 a jak jest +300 to dostaniesz za 1zl 2.60 zalozmy tak to wyglzda
  • 0

• Guests

Posted 13 May 2013 - 01:58 PM

im wiecej na plus w liczbie tym wiekszy wspolczynnik, dokładnie ci nie powiem ale mniej wiecej tak jak jest -108 to załozmy na tego zawodnika za 1zl postawiony dostaniesz 1.03 a jak jest +300 to dostaniesz za 1zl 2.60 zalozmy tak to wyglzda

Wole sobie ustawic kursy w decimal niz liczyc po amerykansku. Lepiej sobie ulatwiac zycie nie utrudniac :)

Bragi~
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users