Jump to content

Newbie Guide - Czyli to co najważniejsze.


Guest

Recommended Posts

Ja z reguly zaczynam z maxem w cardio, dzieki temu moge spokojnie trenowac praktycznie caly tydzien ;) A pozostale physicalsy tez nie trudno wbic, uzywajac odpwiednich trenerow :)

Link to comment
Share on other sites

Supple:

a) muscle bulk przy treningu weight

b ) increase stamina przy treningu cardio

c) reduce energy loss przy reszcie

 

Jest ogromna różnica jak robisz cardio od usuless (minimalna liczba punktów jaką musisz na cardio przydzielić) z suplem b i z suplem c. Z reduce możesz tam w tygodniu 1-3 sesje więcej wciśnąć ale z Increase stamina robisz cardio znacznie szybciej. Różnica dobrych kilku sesji. U mnie zwykle zabiera 24-30 sesje do 12 cardio.

 

Bragi~

Link to comment
Share on other sites

Bragi, pamietaj ze bez polskich znakow. Czytac to co napisales to meka ;)

 

Pamietaj ze mozesz uzywac jednego supp'sa naraz. I pamietaj - cyfra przy nich to jakosc, obecnie najwyzsza jakosc to 160 i te najlepiej kupowac ich cena to z reguly 175$+ ale i tak trzeba uwazac bo zdarzaja sie ludzie ktorzy daja 150'ki do sklepu a nazwa mowi 160 ;) patrz na hype i ranking sklepu oraz hype i ranking wlasciciela. Stworzenie 160ek nie jest tanie, wiec nowi gracze raczej nie mieliby jak ich zrobic ;)

 

PS. Ty takze nie uzywaj polskich znakow, forum ich nie obsluguje i wychodza dziwne krzaczki utrudniajace czytanie :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli w polu "can cut to" jest 185lbs to nie musisz, bo oni automatycznie zrzucaja wage do walk, o ile moga. Wiec dopoki jest tam 185lbs albo mniej to jest dobrze. Mozesz tez zwiekszac conditioning - im wiekszy poziom tym wiecej mozesz wagi zrzucic :)

Link to comment
Share on other sites

Spoko , a zbijanie wagi? Mam zawodnika zakontraktowanego w 185 lbs a wazy 200 lbs i ciezko mu utrzymac ta niska wage. Co jechac z nim na suplach weight loss?

 

Twoj zawodnik Daniel Pablo nie ma mozliwosci aby sciac wage do 185 nawet przy pelnej energii. Mozesz albo zaczac uzywac "weight loss" suppli ale w ciagu jednego dnia nie zgubisz tych lbsow, albo zwiekszyc kondycje zawodnika za pomoca treningu cardio. Wieksza kondycja -> wieksza mozliwosc sciecia wagi.

 

Bragi~

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie co do treningu Weight. Rozumie ze podnosi on Strength ale czy wage rowniez? A jesli nie to czy jest jakis sposob zeby podniesc wage zawodnika?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie co do treningu Weight. Rozumie ze podnosi on Strength ale czy wage rowniez? A jesli nie to czy jest jakis sposob zeby podniesc wage zawodnika?

Trening weights nie podnosi wagi. Jedynie uzywanie supli weight gain spowoduje przyrost wagi zawodnika.

 

Bragi~

Link to comment
Share on other sites

ladnie waga idzie w gore po muscle bulk

 

Ze wzrostem wagi sie nie spotkalem. Ale sila przy treningu weights idzie dobrze. Podobnie jak kondycja przy treningu cardio z suplami increase stamina.

 

Bragi~

Link to comment
Share on other sites

A czy jest szanse ze jesli moi zawodnicy maja zaznaczone "need sponsor" to jakis sponsor sie do mnie zglosi czy raczej sam powinienem pisac do ludzi? I moze tutaj jest ktos kto chcial by mnie sponsorowac :owned:

Link to comment
Share on other sites

A czy jest szanse ze jesli moi zawodnicy maja zaznaczone "need sponsor" to jakis sponsor sie do mnie zglosi czy raczej sam powinienem pisac do ludzi? I moze tutaj jest ktos kto chcial by mnie sponsorowac :owned:

 

Nie spotkalem sie z tym. Musisz sam sie porozgladac za sponsorami. Jest kilka "firm" ktore z checia daja oferty sponsorskie zawodnikom. Rozsylaj maile z obietnica ze twoj zawodnik po walce "podziekuje sponsorom".

Ja dostaje regularne oferty sponsorskie od firmy w ktorej moi zawodnicy kupowali ciuchy. Dostaje kontrakty sponsorskie na miesiac. Zazwyczaj jest tego tyle ze starczy na tydzien treningu, chociaz jeden moj zawodnik dostaje wiecej.

Owocnych poszukiwan,

Bragi~

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie o moja kase :shades: na co moge ja w ogole wydawac? Bo rozumie ze jesli mial bym konto premium to mogl bym inwestowac w biznesy a jesli nie mam to jest cos ciekawego na co mozna te pieniadze wydac?

I jeszcze pytanie o trening w jakich godzinach sie odbywa poranny a w jakich popoludniowy?

Edited by Bakari
Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie o moja kase :shades: na co moge ja w ogole wydawac? Bo rozumie ze jesli mial bym konto premium to mogl bym inwestowac w biznesy a jesli nie mam to jest cos ciekawego na co mozna te pieniadze wydac?

I jeszcze pytanie o trening w jakich godzinach sie odbywa poranny a w jakich popoludniowy?

 

Jesli masz staly wplyw gotowki to mozesz zalatwic swoim zawodnikom miejsce w prywatnej silowni. Takie miejsce to zazwyczaj stawka tygodniowa silowni placona przez zawodnika - 1k$ i dodatkowa oplata ktora musisz uiscic przelewajac kase na konto wlasciciela silowni. Dodatkowa oplata jest rozna zazwyczaj 4k-8k$ miesiecznie.

Trening odbywa sie o 8:30 GMT i 20:30 GMT jednakze wydaje mi sie ze po przesunieciu czasu trening, na czas polski odbywa sie 2h pozniej (odpowiednio 10:30 i 22:30). Pamietaj za kazdy trening trwa 5 minut (po 5 min masz wyniki treningu).

 

Zachecam do kupna konta VIP jesli masz taka mozliwosc. Dopiero po zakupie zdalem sobie sprawe jak ta gra wciaga :).

 

Bragi~

Link to comment
Share on other sites

Trening odbywa sie o 8:30 GMT i 20:30 GMT jednakze wydaje mi sie ze po przesunieciu czasu trening, na czas polski odbywa sie 2h pozniej (odpowiednio 10:30 i 22:30). Pamietaj za kazdy trening trwa 5 minut (po 5 min masz wyniki treningu).

 

Jestes pewny ze GMT? Mi wydawalo sie ze w kazdym miescie treningi sa o innej porze i tak na przyklad w Tokio jest juz godzina 3:21 w srode a w Las Vegas 11:21 przed poludniem we wtorek. I zawodnik ktory jest w Tokio jest juz po wtorkowych traningach a zawodnik w Vegas dopiero przed. Czy myle sie co do tego?

Link to comment
Share on other sites

Jestes pewny ze GMT? Mi wydawalo sie ze w kazdym miescie treningi sa o innej porze i tak na przyklad w Tokio jest juz godzina 3:21 w srode a w Las Vegas 11:21 przed poludniem we wtorek. I zawodnik ktory jest w Tokio jest juz po wtorkowych traningach a zawodnik w Vegas dopiero przed. Czy myle sie co do tego?

 

Tak, mylisz sie :). Czas treningu jest jeden dla wszystkich miast w grze. Mike wyjasnil to kiedys na forum, iz byloby za duzo programowania dla czegos co mozna w latwy sposob rozwiazac. Mam zawodnikow w Tokio, Helsinki i Londynie. Trening odbywa sie w tych samych godzinach w kazdym miejscu (o czym wspomnialem).

 

Bragi~

Link to comment
Share on other sites

Nie spotkalem sie z tym. Musisz sam sie porozgladac za sponsorami. Jest kilka "firm" ktore z checia daja oferty sponsorskie zawodnikom. Rozsylaj maile z obietnica ze twoj zawodnik po walce "podziekuje sponsorom".

Ja dostaje regularne oferty sponsorskie od firmy w ktorej moi zawodnicy kupowali ciuchy. Dostaje kontrakty sponsorskie na miesiac. Zazwyczaj jest tego tyle ze starczy na tydzien treningu, chociaz jeden moj zawodnik dostaje wiecej.

Owocnych poszukiwan,

Bragi~

 

 

Ja sie nie przejmuje sponsorami i dostaje oferty bez niczego ;) Niektorzy wlasciciele sami czasem szukaja zawodnikow ktorzy sa zainteresowani sponsoringiem.

 

Co do dziekowania sponsorom - To tylko daje bonus do sprzedazy merchandise'u na gali ale TYLKO jesli twoj sponsor jest partnerem organizacji w ktorej walczysz. Hype sklepu jest wyliczany na podstawie sprzedazy i bodajze hype'owi jakiejs czesci zawodnikow ktorych sponsoruje.

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie o moja kase :shades: na co moge ja w ogole wydawac? Bo rozumie ze jesli mial bym konto premium to mogl bym inwestowac w biznesy a jesli nie mam to jest cos ciekawego na co mozna te pieniadze wydac?

I jeszcze pytanie o trening w jakich godzinach sie odbywa poranny a w jakich popoludniowy?

 

Mozesz tez odkladac kase i kupic sobie konto VIP za kase w grze. Stawki sa rozne, z reguly to jest tak:

 

300 000 T$ = 3 miesiace VIP

600 000 T$ = 6 miesiecy

1 000 000 T$ = 1 rok

 

300 000 T$ = Fighter Slot

 

Mniej wiecej tak, ale ceny oczywiscie moga sie roznic w zaleznosci od tego kto sprzedaje. Pamietaj tylko ze musisz pokryc prowizje przelewu, wiec i tak wyjdzie ci troche wiecej :)

Link to comment
Share on other sites

Przelewasz pieniadze na konto osoby ktory ci je kupi, wtedy on uzywa opcji "Donations" placi za dni VIP i podaje twoje ID - wtedy Mike dodaje dni na twoje konto.

 

EDIT: Co do kasy, zawsze mozna pogadac z paroma osobami ktore maja kase i mozna to szybko uzbierac ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...