Jump to content

MMA Tycoon Polish Championships


Guest

Recommended Posts

Co wy na to? :) Wiem że finowie robili sobie wewnętrzny turniej - więc czemu nie? Świeżo stworzeni zawodnicy, bez walk testowych - żeby nie było wykorzystywania doświadczenia i umiejętności testowania zawodników w QFC. Ilu byśmy mieli chętnych? :)

Link to comment
Share on other sites

Pomysł jakoś bez echa, ale ja też bym chętnie spróbował szczęscia w rywalizacji z bardziej doświadczonymi managerami :training2: . Fajnie by było jakby zebralo się chociaż z 8 osób.

Link to comment
Share on other sites

Pomysł jakoś bez echa, ale ja też bym chętnie spróbował szczęscia w rywalizacji z bardziej doświadczonymi managerami :training2: . Fajnie by było jakby zebralo się chociaż z 8 osób.

Bragi jest ostatnio głośny bardzo na forum, liczyłem że on się zglosi pierwszy ;>

Link to comment
Share on other sites

Zdałem sobie sprawę iż turnieje mające formę creation są nie dla mnie. Turniej mnie nie interesuje. Zgłosiłem się do GONY i mam co do tego mieszane odczucia, dodając na marginesie.

Link to comment
Share on other sites

@Bragi

Zrozumiałe, szczególnie jeśłi jest się w tej grze dużo dużo czasu.

Dla mnie takie zabawy są nowe, jak i wszystko w tej grze. Jednak podczas turnieju dla nie VIPów bawiłem się przednio i chętnie bym jeszcze popróboał czegoś takiego.

Link to comment
Share on other sites

@Bragi

 

Zrozumiałe, szczególnie jeśłi jest się w tej grze dużo dużo czasu.

 

Dla mnie takie zabawy są nowe, jak i wszystko w tej grze. Jednak podczas turnieju dla nie VIPów bawiłem się przednio i chętnie bym jeszcze popróboał czegoś takiego.

 

Turnieje są fajne, ale te z ID restriction lub Open ID. Obecnie są dwa ciekawe turnieje:

1) Welterweight KO tournament - The Worlds Most Dangerous Man!

2) Evo Presents: Evolution Fighter of the Year

#1 ja prowadzę, w #2 biorę udział ;)

 

Możesz zawsze spróbować turnieju dla VIPów.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Cóż...spróbujmy wskrzesić pomysł.

 

Ogólny zamysł jak dla mnie:

 

- 16 zawodników podzielonych na 4 grupy po 4 zawodników. Każdy walczy z każdym 2 razy, po czym 2 najlepszych z grupy awansuje do ćwierć finałów, potem pół finały i finał.

- w rundzie grupowej za wygraną przed czasem 3 pkt, wygrana decyzją 2 pkt, remis 1 pkt.

- Waga - proponuje openweight, każdy dałby zawodnika jakiego chce

- ograniczenie ID? 180k? 200k? Możemy iść bez tego też, to jest temat do dyskusji.

- Nagroda...ja od siebie mogę dać 50% profitów ze wszystkich eventów. Byłoby 9 eventów, więc myślę że 50% profitów byłoby ok. 500k

 

Co myślicie? :)

Link to comment
Share on other sites

Mogę się zainteresować. Mnie pasuje 200k - WW, MW ew LHW, 210k WW ew. MW i 230k HW. Do openweight nastawiony jestem neutralnie. Wolałbym walczyć w określonej wadze, która ustalona została by z uczestnikami.

 

To ewentualnie przy podaniu wagi oznacza iż zawodnik lżejszy wchodził by w wyższą wagę.

 

Aczkolwiek ciekawszą opcją dla mnie byłby szybszy turniej w charakterze KO. Za długo by trwał twój.

 

Przy założeniu że przerwa między każdą walką wynosiłaby 2 tygodnie:

1) 4 zawodników każdy walczy z każdym 2 razy = 6 walk => 12 tyg.

2) z 4 grup wychodzi po 2 = 8 zawodników = 3 walki dla finalistów = 6 tyg.

 

Co w sumie daje 18 tygodni = 126 dni => ponad 1/3 roku

Link to comment
Share on other sites

Do KO potrzeba by był z 32 zawodników :/ 16zawodników to ot taki sobie turniejek jak na coś, co chcałbym żeby miało jakieś znaczenie...ale to zależy ile osób się zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

Mały odsetek graczy z Polski przegląda to subforum. Jak zależy Ci na efekcie powysyłaj maile z informacją odnośnie turnieju i linkiem do tego tematu managerom z Polski z kontem VIP. Tacy będą bardziej chętni dołączyć.

 

Bo polegając tylko na użytkownikach przeglądających forum zbierzesz max 4 zawodników.

 

Jeśli to nie wypali zawsze możesz zrobić turniej Polska kontra reszta świata, mając managerów z zawodnikami i ustalone z Polakami ID restriction i wagę. Turniej KO 32 zawodników PL vs Reszta... Brzmi kozacko :D.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo jest tylko jeden polski alliance ktory może być nazwany topowym.

 

Nie musialbys wysyłać maila do wszystkich graczy z Polski z kontem vip, jedynie do tych w pierwszej setce lub pięćdziesiątce :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...