Jump to content

MMA Tycoon Polish Championships

• Please log in to reply
19 replies to this topic

• Guests

Posted 17 November 2013 - 09:57 PM

Co wy na to? :) Wiem że finowie robili sobie wewnętrzny turniej - więc czemu nie? Świeżo stworzeni zawodnicy, bez walk testowych - żeby nie było wykorzystywania doświadczenia i umiejętności testowania zawodników w QFC. Ilu byśmy mieli chętnych? :)

• 0

• Guests

Posted 22 November 2013 - 10:39 PM

Pomysł jakoś bez echa, ale ja też bym chętnie spróbował szczęscia w rywalizacji z bardziej doświadczonymi managerami :training2: . Fajnie by było jakby zebralo się chociaż z 8 osób. 

• 0

• Guests

Posted 23 November 2013 - 06:26 PM

Pomysł jakoś bez echa, ale ja też bym chętnie spróbował szczęscia w rywalizacji z bardziej doświadczonymi managerami :training2: . Fajnie by było jakby zebralo się chociaż z 8 osób. 

Bragi jest ostatnio głośny bardzo na forum, liczyłem że on się zglosi pierwszy ;>

• 0

• Guests

Posted 23 November 2013 - 07:46 PM

Zdałem sobie sprawę iż turnieje mające formę creation są nie dla mnie. Turniej mnie nie interesuje. Zgłosiłem się do GONY i mam co do tego mieszane odczucia, dodając na marginesie.

• 0

• Guests

Posted 24 November 2013 - 12:39 AM

@Bragi

Zrozumiałe, szczególnie jeśłi jest się w tej grze dużo dużo czasu.

Dla mnie takie zabawy są nowe, jak i wszystko w tej grze. Jednak podczas turnieju dla nie VIPów bawiłem się przednio i chętnie bym jeszcze popróboał czegoś takiego. 

• 0

• Guests

Posted 24 November 2013 - 04:49 PM

@Bragi

Zrozumiałe, szczególnie jeśłi jest się w tej grze dużo dużo czasu.

Dla mnie takie zabawy są nowe, jak i wszystko w tej grze. Jednak podczas turnieju dla nie VIPów bawiłem się przednio i chętnie bym jeszcze popróboał czegoś takiego. 

Turnieje są fajne, ale te z ID restriction lub Open ID. Obecnie są dwa ciekawe turnieje:

1) Welterweight KO tournament - The Worlds Most Dangerous Man!

2) Evo Presents: Evolution Fighter of the Year

#1 ja prowadzę, w #2 biorę udział ;)

Możesz zawsze spróbować turnieju dla VIPów.

• 0

• Guests

Posted 24 November 2013 - 05:43 PM

Jest też EPL Season 7 który (po raz kolejny) prowadzę ja ;) Mam nadzieję że uda się to ruszyć, bo naprawdę nie chce zarzucać tego tradycyjnego turnieju :)

• 0

• Guests

Posted 03 April 2014 - 09:08 AM

Cóż...spróbujmy wskrzesić pomysł.

Ogólny zamysł jak dla mnie:

- 16 zawodników podzielonych na 4 grupy po 4 zawodników. Każdy walczy z każdym 2 razy, po czym 2 najlepszych z grupy awansuje do ćwierć finałów, potem pół finały i finał.

- w rundzie grupowej za wygraną przed czasem 3 pkt, wygrana decyzją 2 pkt, remis 1 pkt.

- Waga - proponuje openweight, każdy dałby zawodnika jakiego chce

- ograniczenie ID? 180k? 200k? Możemy iść bez tego też, to jest temat do dyskusji.

- Nagroda...ja od siebie mogę dać 50% profitów ze wszystkich eventów. Byłoby 9 eventów, więc myślę że 50% profitów byłoby ok. 500k

Co myślicie? :)

• 0

• Guests

Posted 03 April 2014 - 11:11 AM

Mogę się zainteresować. Mnie pasuje 200k - WW, MW ew LHW, 210k WW ew. MW i 230k HW. Do openweight nastawiony jestem neutralnie. Wolałbym walczyć w określonej wadze, która ustalona została by z uczestnikami.

To ewentualnie przy podaniu wagi oznacza iż zawodnik lżejszy wchodził by w wyższą wagę.

Aczkolwiek ciekawszą opcją dla mnie byłby szybszy turniej w charakterze KO. Za długo by trwał twój.

Przy założeniu że przerwa między każdą walką wynosiłaby 2 tygodnie:

1) 4 zawodników każdy walczy z każdym 2 razy = 6 walk => 12 tyg.

2) z 4 grup wychodzi po 2 = 8 zawodników = 3 walki dla finalistów = 6 tyg.

Co w sumie daje 18 tygodni = 126 dni => ponad 1/3 roku

• 0

• Guests

Posted 03 April 2014 - 11:21 AM

Do KO potrzeba by był z 32 zawodników :/ 16zawodników to ot taki sobie turniejek jak na coś, co chcałbym żeby miało jakieś znaczenie...ale to zależy ile osób się zgłosi.

• 0

• Guests

Posted 03 April 2014 - 11:24 AM

---Sorry za dubla---

• 0

• Guests

Posted 04 April 2014 - 08:44 AM

Mały odsetek graczy z Polski przegląda to subforum. Jak zależy Ci na efekcie powysyłaj maile z informacją odnośnie turnieju i linkiem do tego tematu managerom z Polski z kontem VIP. Tacy będą bardziej chętni dołączyć.

Bo polegając tylko na użytkownikach przeglądających forum zbierzesz max 4 zawodników.

Jeśli to nie wypali zawsze możesz zrobić turniej Polska kontra reszta świata, mając managerów z zawodnikami i ustalone z Polakami ID restriction i wagę. Turniej KO 32 zawodników PL vs Reszta... Brzmi kozacko :D.

• 0

• Guests

Posted 04 April 2014 - 09:22 PM

Może lepiej zamiast pojedynczych graczy, wysłać maila do liderów polskich alliance'ów? .-.

• 0

• Guests

Posted 05 April 2014 - 11:31 AM

Z tego co mi wiadomo jest tylko jeden polski alliance ktory może być nazwany topowym.

Nie musialbys wysyłać maila do wszystkich graczy z Polski z kontem vip, jedynie do tych w pierwszej setce lub pięćdziesiątce :P
  • 0

• Guests

Posted 05 April 2014 - 09:02 PM

Polish Eagle Nest i Polish Top Team - te dwa znam...choć nie wiem czy PTT jeszcze działa.

• 0

• Guests

Posted 07 April 2014 - 08:26 AM

Polish Top Team przekształciło się w Polish Eagle Nest.

• 0

• Guests

Posted 07 April 2014 - 09:51 AM

Dobrze wiedzieć xD

PS. ODPISUJ SZYBCIEJ BRAGI! :C Chciałem ponabijać posty tutaj żeby kredyty do Spin and win dostać... :C

• 0

• Guests

Posted 22 April 2014 - 08:22 PM

Polish Top Team przekształciło się w Polish Eagle Nest.

Uścislając: połączyło się z MMARocks i razem utworzyli PENa

• 0

#19 jacobwhat

jacobwhat

Blue Belt

• Manager
  • 174 posts

Posted 20 July 2018 - 05:22 AM

Apropo polskich allianców, to ja dodam od siebie że przez kilka lat w grze MMARocks było w dywizji pierwszej z Michałem Wysokim i Pawłem Ufcowskim na czele (gdzie ja nabijałem minusowe punkty i wszystkich wkurwiałem :D)

• 0

1531816554bandai-copy.gif

(click me)

#20 Curix

Curix

Black Belt

• Manager
  • 1,368 posts

Posted 20 July 2018 - 06:44 PM

Apropo polskich allianców, to ja dodam od siebie że przez kilka lat w grze MMARocks było w dywizji pierwszej z Michałem Wysokim i Pawłem Ufcowskim na czele (gdzie ja nabijałem minusowe punkty i wszystkich wkurwiałem :D)

Zaglądam często na MMARocks.

• 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users