Jump to content

Witam Polaków : D


Guest

Recommended Posts

Napisać w "General Games Discussion" swoją ofertę w założonym przez siebie temacie. Jako że jesteś właściwie "no namem" w grze i na forum może być Ci trudno aczkolwiek zawsze jest szansa na znalezienie kogoś w potrzebie.

 

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

a tam, wreszcie troche luzu po sezonie letnim to jest czas, zeby sie odkrecic troche w koncu :D teraz troche popisac dla roznych organizacji znowu, odlozyc cos kasy i zrobic wietrzenie generalne w organizacji :D pewnie bede na dniach przyjmowal od 250k ID, zawodnikow do lat 20 czy cos w ten desen gdzies mysle wstepnie, to jakby ktos chcial to pisac smialo w grze, kasa na kontrakty sie znajdzie ;) teraz mam samych z poczatku 250k, ale zakontraktuje sie troche zawodnikow to sie znajdzie poziom dla kazdego ;)

 

p.s. kategorie wagowe: -155, -185, -205, 205+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Po pierwsze bądź cierpliwy, ta gra tego wymaga...

Radzę Ci czytać poradniki na forum i stronę wiki, bez tego trudno się połapać. Sądzę, że rozsądnym pomysłem byłoby także znalezienie mentora, ktoś doświadczony z całą pewnością ułatwi Ci wejście w grę. Początki są naprawdę trudne...

Tak więc powodzenia :-)

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze bądź cierpliwy, ta gra tego wymaga...

Radzę Ci czytać poradniki na forum i stronę wiki, bez tego trudno się połapać. Sądzę, że rozsądnym pomysłem byłoby także znalezienie mentora, ktoś doświadczony z całą pewnością ułatwi Ci wejście w grę. Początki są naprawdę trudne...

Tak więc powodzenia :-)

dzięki! i co do cierpliwości od razu pytanko.. wszyscy moi czterej zawodnicy stoczyli pierwsze walki, akrat się udało powygrywać, i teraz.. co mogę dalej robić? :D jeden dostał jakiś kontrakt z jakiejś organizacji (na 5 walk), ma po prostu czekać na walkę i ją dostanie od właściciela, czy ja o nią muszę poprosić, jakoś załatwić, czy tylko czekać?

a dwa, pozostali są bez kontraktów, ani niczego, organizować im więc kolejne walki QFC?

no i jak zdobędę jakąś kasę, coby mogli chociaż te siłownie opłacać dobre i trenować na full, kiedy nie walczą?

 

mentora szukam, na ang. również, ale coś ogólnie fora tej gry wydają się dosyć martwe, albo doświadczeni gracze coś leniwi/zajęci..

Link to comment
Share on other sites

Ta kasa jaka Ci wysłałem spokojnie wystarczy do utrzymania Twoich zawodników w dobrych gymach do czasu walki.

QFC to nie jest dobry pomysł, chyba, że chcesz sprawdzić nowego zawodnika, który ma mniej niż 1000 punktów treningu. Twoi stworzeni jako 25 latkowie mają więcej niż 1000 więc w QFC mogą trafić na każdego... Zresztą na QFC nie zarobisz.

Raczej nie musisz przypominać się właścicielowi organizacji, wystarczy zaznaczyć w zakładce contracts 21 dni i ogarnięty koleś będzie tego przestrzegał.

Jeśli chodzi o kontrakty dla innych to jest na forum temat, tam możesz wrzucić dane swoich zawodników, w dziale o organizacjach. Możesz też napisać wiadomość prywatną do właściciela organizacji, tylko wybierz tą, która jest najbliżej. Osobiście polecam Rehab w Amsterdamie oraz Primal w USA.

Swoją drogą ja mógłbym zostać Twoim mentorem, jeśli chcesz.

Link to comment
Share on other sites

Ta kasa jaka Ci wysłałem spokojnie wystarczy do utrzymania Twoich zawodników w dobrych gymach do czasu walki.

QFC to nie jest dobry pomysł, chyba, że chcesz sprawdzić nowego zawodnika, który ma mniej niż 1000 punktów treningu. Twoi stworzeni jako 25 latkowie mają więcej niż 1000 więc w QFC mogą trafić na każdego... Zresztą na QFC nie zarobisz.

Raczej nie musisz przypominać się właścicielowi organizacji, wystarczy zaznaczyć w zakładce contracts 21 dni i ogarnięty koleś będzie tego przestrzegał.

Jeśli chodzi o kontrakty dla innych to jest na forum temat, tam możesz wrzucić dane swoich zawodników, w dziale o organizacjach. Możesz też napisać wiadomość prywatną do właściciela organizacji, tylko wybierz tą, która jest najbliżej. Osobiście polecam Rehab w Amsterdamie oraz Primal w USA.

Swoją drogą ja mógłbym zostać Twoim mentorem, jeśli chcesz.

dzięki za wszystkie rady!

wczoraj zgłosił się chętny na mentora, więc niby takiego znalazłem.. zanim przeczytałem Twoją ofertę tutaj rzecz jasna, no chyba, że można mieć kilku, to chętnie skorzystam, w sumie łatwiej mi będzie dogadywać się po polsku. :) tamtego spławiać nie chcę, bo się stara pomóc i to byłoby trochę nie w porządku teraz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam
Dziś się zarejestrowałem i dopiero zaczynam poznawać grę. Dawniej rok albo dwa lata temu troszkę grywałem ale wiele rzeczy człowiek pozapominał.
Mam następujące pytanie na początek. Lepiej jest zatrudnić już gotowych zawodników z dodatnim bilansem czy tworzyć od podstaw a jesli tak to jakie "parametry, style walki" najlepiej przypisać nowemu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Moim zdaniem na początku powinieneś stworzyć zawodników w wieku 25 lat. Musisz trochę zarobić i popracować na renomą. Generalnie radziłbym tworzyć jedynie zawodników dwudziestopięcioletnich jeśli chcesz zacząć nimi walczyć jak najszybciej lub osiemnastolatków jako długoterminowe projekty. W moim odczuciu nie mam sensu tworzyć zawodników między tym przedziałem bo tak na prawdę nie nadają się oni do walki od razu, raczej nie będą również stanowić dobrego materiału na projekt.

 

Jeśli chodzi o wybór bazy to rozejrzyj się gdzie możesz znaleźć zatrudnienie w organizacji z odpowiednim ograniczeniem ID, dzięki czemu będziesz miał pewność, że przeciwnicy będą na podobnym poziomie. Rzuć też okiem na dostępność i jakość publicznych gymów. Na Twoim miejscu wybrałbym chyba New York masz tam kilka publicznych gymów i przede wszystkim organizację Pirmial Combat 280k+, może być też Las Vegas gdzie mógłbyś walczyć dla No Mercy MMA.

 

Radzę Ci na początku stworzyć 4 zawodników w wieku 25 lat według jednego z wzorów przedstawionych w temacie "Newbie Guide - Czyli to co najważniejsze" (http://www.mmatycoon.com/forums/index.php?showtopic=34603), tam masz wszystko fajnie opisane. Osobiście polecam build "Chuck Liddell" lub "Handy Couture", który znajdziesz tutaj (http://www.mmatycoon.com/forums/index.php?showtopic=29519). Dopiero gdy poprawisz swoją pozycję w rankingu / będziesz miał więcej hype, wówczas będzie czas na przeglądanie listy wolnych zawodników w poszukiwaniu perełki. Obecnie nie masz większych szans zgarnąć z rynku co lepszych zawodników.

 

A tak ogólnie polecam przede wszystkim przeczytać wiki (http://www.mmatycoon.info/index.php?title=Main_Page), dział dla nowicjuszy (http://www.mmatycoon.com/forums/index.php?showforum=8), poszukać mentora (http://mmatycoon.com/mentor.php) oraz pytać na forum (http://www.mmatycoon.com/forums/index.php?showtopic=747 lub http://www.mmatycoon.com/forums/index.php?showtopic=52944).

 

Witam w grze!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na to wygląda :D

 

Cholera, dobra robota! Z całą pewnością odezwę się niebawem by i coś sobie wybiorę.

przyjmuję też requesty robiąc avki z wybranego przez klienta zdjęcia, jakby co :-)

 

i niezły mini przewodnik dla newbie w odpowiedzi dla JelA ^^ od miesiąca tu jestem, ale jeszcze tam coś znalazłem dla siebie, thx :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mam pytanko, wygrałem darmowy avatar "credit" No i stworzyłem takowy.. wysłałem do zaakceptowania i teraz skąd będę wiedział czy został odrzucony? Bo ilość avatar credits się nie zmienia chyba że oczywiści zaakceptują. Ile np zajmuje adminom decyzja?

Pytanie już nieaktualne ;)

Edited by JelA
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Forum PL!!!

Ekstra panowie :-) można się dogadać i wspierać. Gra jest super i pewnie będzie nas tu coraz więcej

hej witaj,

no niby można, ale jak jestem w grze od 2 miesięcy, tak jesteś dopiero czwartą osobą, która wypowiada się na tym forum odkąd dołączyłem :P (czwartą łącznie ze mną)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...