Jump to content

Lista "Polskich" biznesów


Guest

Recommended Posts

Nie wiem, jakos nie przejmuje się sponsorami bo to z reguły 1-3k, rzadko kiedy więcej a 1-3k to praktycznie nic. Ale możesz spróbować KAISER, sklep odzieżowy bodajże w LA. Z umową merchową ci nie pomoże, ale ze sponsoringiem zapewne tak.

Link to comment
Share on other sites

Sponsorzy z reguły dużo nie dają. jak chodzi o merch partnera to musisz popatrzeć, które firmy nie mają już owej umowy podpisanej i pisać do nich. Mozesz napisac takze w temacie na forum. Nie wiem czy jest jeszcze taki temat, ale kiedyś był na pewno bo sam tam pisałem :)

Jeżeli szukasz sponsora dla zawodnikow to napisz do Grand Royal Wear w Helsinkach. Szefem jest Polak. Mysle, ze rzuci ci trochę. :)

Link to comment
Share on other sites

wiesz, szukam czegokolwiek dla nie tylko moich zawodnikow, ale tez zawodnikow z organizacji (ci sa priorytetem). czesc z nich to mlodzi menedzerowie, i na pewno przydalaby im sie jakas pomoc na starcie- sam nie dam rady im pomoc, i tak juz wzialem sobie na glowe problem z przeprowadzkami. ale dzieki za informacje o takiej osobie, z pewnoscia do niego napisze

Link to comment
Share on other sites

cos ciekawego w tym alliance'ie? bo jestem w jakims nowym, ale tam same trupy....

 

a co do sponsoringu to gadalem z Gran royal Wear co pisales, ale poki co mam od Kaisera- wiadomo. a GRW dla mlodych mlodziakow poki co chcialby sie wstrzymac powiedzmy. jeszcze bede ruszal pewnie ten temat, ale musze rozkminic i odlozyc kasy na organizacje tematu

Link to comment
Share on other sites

to mozecie wyslac zaproszenie- zawsze to razniej niz w trupiarni, w ktorej obecnie jestem. chyba, ze jedziecie ostro na rekord walk, wtedy mniej, bo mi nie zalezy na tym z kim walcze itp :P

 

p.s. w ogole jednym z glownych zamyslow mojego Alliance'u jest zalozenie Organizacji w Sydney dla mlodych. zaproponowalem, ze mozna to po prostu zrobic u mnie, w LA- zalozenia mam bardzo podobne, a jestem juz teraz miesiac do przodu, a w momencie jak oni sie teoretycznie zbiora to bede jeszcze wiecej. bez odzewu :shades: chociaz poza przynaleznoscia do czegokolwiek to tam nie ma nic- nawet na czacie pusto... :|

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie, dziś rozpocząłem swoją karierę managera ;) Czy ktoś z Was byłby chętny wesprzeć moich zawodników i zostać ich sponsorem? Wszyscy walczą w Las Vegas.

 

Damian Grabowski (255988)
Tomasz Drwal (256011)
Daniel Omielanczuk (256013)
Marcin Held (256014)

http://mmatycoon.com....php?FID=256014

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nazwałeś swojego zawodnika "Daniel Omielańczuk"...jeśli już chcemy nazywać zawodników tak jak prawdziwi sie nazywają, to może chociaż wybieramy tych którzy potrafią walczyć, co...? .-. Taka tam, moja małą sugestia...

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie jest to największy talent wśród polskich zawodników, ale stwierdzenie, że nie potrafi walczyć to już trochę przesada. W końcu nie nazwałem go Michael "Mikey Tiger" Piszczek :P Poza tym chciałem stworzyć ciężkiego zawodnika z backgroundem w muay thai i Daniel mi podpasował zwyczajnie.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie jest to największy talent wśród polskich zawodników, ale stwierdzenie, że nie potrafi walczyć to już trochę przesada. W końcu nie nazwałem go Michael "Mikey Tiger" Piszczek :P Poza tym chciałem stworzyć ciężkiego zawodnika z backgroundem w muay thai i Daniel mi podpasował zwyczajnie.

Jego walki w UFC mówią co innego... .^.

Link to comment
Share on other sites

Jego walki w UFC mówią co innego... .^.

Przynajmniej bije się w UFC... Może to nie jego liga, ale spróbował swoich sił i kolejna walka da nam odpowiedź czy się tam utrzyma. Póki co jego bilans w UFC to 1-1.

Link to comment
Share on other sites

Nazwałeś swojego zawodnika "Daniel Omielańczuk"...jeśli już chcemy nazywać zawodników tak jak prawdziwi sie nazywają, to może chociaż wybieramy tych którzy potrafią walczyć, co...? .-. Taka tam, moja małą sugestia...

 

 

Jego walki w UFC mówią co innego... .^.

http://img.sadistic.pl/pics/50027f003c1e.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Tsh...nie wyszło ci .-. Żeby był ból dupy, musiałbym się przejmować przereklamowanym grubasem xD

http://3.bp.blogspot.com/-hdKsdi3Wsek/UcXGybkkboI/AAAAAAAAAV0/pqW0HsRUPBE/s1600/336623_db507bb116fb.png

http://media2.giphy.com/media/BMIjBCRvZUS76/200_s.gif

 

http://www.skiforum.pl/uploads/monthly_07_2013/post-12442-1381152826,7266.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...