Jump to content

Newbie Guide - Czyli to co najważniejsze.


Guest

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

zdaje sie ze muj zawodnik trenuje co innego a co innego mu wzrasta co robic nastawilem go na szybkosc a aqality mu rosnie dziwne

~~Tak, wiem, późno trochę, ale odpowiedzi nie widzę~~

 

Jak ustawisz go na general, to i tak będą mu rosły wszystkie, z tym że to na czym się skupi będzie rosło szybciej, inne nieco wolniej. Widocznie Agillity było najbliższe "level up'u".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

mam pytanie

w zakładce Contracts, przy kontrakcie mojego zawodnika widzę opcję

 

"How many days they would like to have between fights?"

 

jak mniemam wpisuję tam co ile dni chcę by walczył.. więc.. jaki jest rozsądny czas pomiedzy walkami?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem przedział od 21-30 dni to rozsądny okres między walkami. Starsi zawodnicy mogą walczyć częściej, młodsi - wymagający dużo treningu powinni między walkami mieć możliwość rozwoju.

dzięki!

 

a tacy moi leszcze, na samym początku? to ich też się tyczy, czy po prostu niech walczą ile mogą i często?

Link to comment
Share on other sites

Co do pierwszych kreacji to radzę unikać QFC, nie wiadomo na kogo trafisz. Lepiej zgłosić się do Organizacji z ograniczeniem ID, najlepiej najbliższych z ID 280k.

Z tego co widzę to zawodnicy w wieku 25, to moim zdaniem dobrze na początek. Jak dostaną się do organizacji to najlepiej niech walczą co jakieś 21 dni. Widzę też, że zabrałeś ich do lepszych gymów, przyda Ci się trochę kasy na początek by mogli tam pozostać, podeślę Ci coś zaraz.

Jak już wygrasz kilka walk i poprawi się Twoja pozycja w rankingu to radzę jednego z nich zwolnić i spróbować pobrać kogoś dobrze wytrenowanego, z dobrym wskaźnikiem popularności i hype z listy wolnych zawodników. To da Ci szanse na zarobienie większej kasy.

Przejrzyj sobie tą część forum: http://www.mmatycoon.com/forums/index.php?showforum=30. Rady dotyczące kreacji i treningów mogą się przydać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Co do pierwszych kreacji to radzę unikać QFC, nie wiadomo na kogo trafisz. Lepiej zgłosić się do Organizacji z ograniczeniem ID, najlepiej najbliższych z ID 280k.

Z tego co widzę to zawodnicy w wieku 25, to moim zdaniem dobrze na początek. Jak dostaną się do organizacji to najlepiej niech walczą co jakieś 21 dni. Widzę też, że zabrałeś ich do lepszych gymów, przyda Ci się trochę kasy na początek by mogli tam pozostać, podeślę Ci coś zaraz.

Jak już wygrasz kilka walk i poprawi się Twoja pozycja w rankingu to radzę jednego z nich zwolnić i spróbować pobrać kogoś dobrze wytrenowanego, z dobrym wskaźnikiem popularności i hype z listy wolnych zawodników. To da Ci szanse na zarobienie większej kasy.

Przejrzyj sobie tą część forum: http://www.mmatycoon.com/forums/index.php?showforum=30. Rady dotyczące kreacji i treningów mogą się przydać.

dzięki bardzo! odpowiedziałeś tu na moje pytania, które zdążyłem właśnie zadać w innym wątku. :D

i wielkie dzięki za kasę, choć nawet nie wiem, gdzie mogę sprawdzać takie wydarzenia i gdybyś mi tu nie powiedział, to nawet bym nie zauważył :) rozumiem, że opłata za siłownie jest poierana z konta danego zwodnika, a nie menadżera i jakoś musze im przekazać gotówkę, by nie opuścili treningu w razie, kiedy braknie im kasy na koncie?

i jak zgłosić zawodnika do organizacji - jak mówisz, "Organizacji z ograniczeniem ID"? jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedziałem w tamtym wątku. Owszem opłaty za gym pobierane są z kont zawodników, w zakładce finances możesz przekazać im kasę.

dzięki za porady Ego

 

mam jeszcze pytanko odnośnie ustawiania treningu..

rozumiem, że najlepiej ćwiczyć na full time i ustawiać treningi we wszystkich 12tu slotach, nie wiem tylko co oznacza ta liczba na początku, kiedy wybieram co ma być trenowane.. zaznaczyłem na screenie:

http://i.imgur.com/51kOkfx.png

 

czyżby to była ilość zawodników trenujących w tym momencie z tym trenerem?

powinienem wybierać trening z tą liczbą jak najmniejszą, czy jak najwyższą? :D

 

i co polecacie trenować u 25-io latków - ulepszać skille, w których już są dobrzy, w których się specjalizują i są kluczowe dla ich stylu walki, czy może podciągać te, w których są najsłabsi??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...