Jump to content

Pytania i odpowiedzi


Ego

Recommended Posts

Ego pomóż! :)

zrobiłem to wszystko co tu opisałaś:

 

"Teraz aby sprawdzić szybkość nauki wybieramy umiejętność zawodnika, tą w której ma 1 punkt umiejętności. Wybieramy trening z trenerem Elite, istotne by w treningu udział brał jeden - testowany zawodnik. Ten sam trening odbyć się musi jednego dnia dwa razy. Po zakończeniu drugiego treningu wchodzimy w http://www.mmatycoon...atssnapshot.php, z listy wybieramy sprawdzany skill i klikamy na niego. Wówczas wyświetli się jego wartość.
Jeśli po dniu treningu poziom umiejętności wynosi 5 lub mniej to zawodnik uczy się bardzo powoli i powinien zostać zwolniony. Z tego co wiem 7,5 punta dziennie to maksymalna prędkość nauki."
mój zawodnik miał 1 w klinczu, ćwiczył 2 sesje - tego samego dnia - z trenerem elite jeśli chodzi o klincz (150 MT, 150 zapasy, 70 boks), ten podskoczył mu do 2 po tych 2 sesjach. teraz wchodzę w tego snapshota, wybieram klincz, klikam na tę wypełnioną część paska (nie jestem pewien, czy klikam tam gdzie trzeba - zaznaczyłem to też na screenie) i wyskakuje taki komunikat:
http://i.imgur.com/IiBxxv8.png
czyli gdzie mam tę jego szybkość uczenia się? co oznacz to 13.05?
Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę zrobiłeś to jak należy.

Nowa wtyczka wskazuje prędkość nauki po jednym, nie po dwóch treningach. Masz już 13.05 punkta umiejętności, co jest dobrym wynikiem po dwóch treningach. Do tej pory myślałem, że maksymalnie można zdobyć 7,5 punkta na dzień, ale z tego co widzę można ich zdobyć znacznie więcej...

Myślę, że możesz jeszcze raz przetestować tego zawodnika, ale tym razem sprawdzić efekty po jednym treningu. Oczywiście na innym skillu, który wynosi obecnie podstawową wartość. Jeśli masz zajętych innych trenerów to możesz tego na jedną sesję zmienić na Kicks chociażby. Po treningu gdy klikniesz na pasek to ta wtyczka wyświetli Ci info z oceną szybkości nauki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę zrobiłeś to jak należy.

Nowa wtyczka wskazuje prędkość nauki po jednym, nie po dwóch treningach. Masz już 13.05 punkta umiejętności, co jest dobrym wynikiem po dwóch treningach. Do tej pory myślałem, że maksymalnie można zdobyć 7,5 punkta na dzień, ale z tego co widzę można ich zdobyć znacznie więcej...

Myślę, że możesz jeszcze raz przetestować tego zawodnika, ale tym razem sprawdzić efekty po jednym treningu. Oczywiście na innym skillu, który wynosi obecnie podstawową wartość. Jeśli masz zajętych innych trenerów to możesz tego na jedną sesję zmienić na Kicks chociażby. Po treningu gdy klikniesz na pasek to ta wtyczka wyświetli Ci info z oceną szybkości nauki.

a faktycznie, w sumie napisane tam, że po jednej sesji :D

dobra, spróbuję jeszcze raz na innym skillu i dam znać jaki wynik po jednej sesji :)

Link to comment
Share on other sites

Ego (bo pewnie nikt inny tu nie zajrzy, by odpowiedzieć), mam pytanie..

czy w zakładce "Tycoon Assistant ->> Skill pops" wyświetlą mi się też wskakujące na wyższy poziom boks, MT, zapasy czy BJJ? robię ostatnio sobie tych sparingów trochę, a jeszcze tam nic takiego nie zauważyłem, mimo, że chyba moi fajterzy coś tam się poprawili w boksie, czy bjj.

 

edit: już nieaktualne. wyskoczyły :P

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę zrobiłeś to jak należy.

Nowa wtyczka wskazuje prędkość nauki po jednym, nie po dwóch treningach. Masz już 13.05 punkta umiejętności, co jest dobrym wynikiem po dwóch treningach. Do tej pory myślałem, że maksymalnie można zdobyć 7,5 punkta na dzień, ale z tego co widzę można ich zdobyć znacznie więcej...

Myślę, że możesz jeszcze raz przetestować tego zawodnika, ale tym razem sprawdzić efekty po jednym treningu. Oczywiście na innym skillu, który wynosi obecnie podstawową wartość. Jeśli masz zajętych innych trenerów to możesz tego na jedną sesję zmienić na Kicks chociażby. Po treningu gdy klikniesz na pasek to ta wtyczka wyświetli Ci info z oceną szybkości nauki.

ok, zrobiłem ponowny test na szybkość uczenia się, bo tam wcześniej to namieszałem z tym klinczem, wprowadzając Cię Ego nieświadomie w błąd, gdyż owszem, mój zawodnik miał 1 w klinczu, tylko, że to było jeden, które widać w skillach na profilu, a potem dopiero ogarnąłem, że prawdopodobnie on miał wpakowane tam jakieś klika punktów w ten klincz w procesie tworzenia go, a to przecież o te punkty chodzi, a nie p te widoczne "progi". tym razem przetestowałem na kopnięciach, w które na pewno nic nie zapakowałem i po jednej sesji wyszło mi tam 4.20, nie wiem czy to dużo czy mało.. tylko jeszcze zaznaczyć trzeba, że bez ćwiczeń jakichkolwiek, wszędzie chyba i każdemu zawodnikowi pokazuje tam tę bazową ilość 1.95, prawda?

czyli teraz.. od tych 4.20 odejmuję to 1.95, (czy może 0.95 zakładając, że liczymy od 1)czy też na to już jest wzięta poprawka i na to 0.95 wyrastające ponad to jeden, już na starcie, się nie zwraca uwagi testując tym sposobem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wróciłem po krótkiej przerwie. Nie wiem jak to teraz jest. Wydaje się, że ktoś w tym aspekcie wprowadził mnie kiedyś w błąd. ja się sugeruje tym co pojawia się w wyskakującym okienku. Gdy pojawia mi się informacja, że wynik jest dobry to zostawiam zawodnika. Może powinieneś zapytać kogoś z doświadczonych członków Twojego sojuszu, ktoś na pewno będzie w stanie Ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłem po krótkiej przerwie. Nie wiem jak to teraz jest. Wydaje się, że ktoś w tym aspekcie wprowadził mnie kiedyś w błąd. ja się sugeruje tym co pojawia się w wyskakującym okienku. Gdy pojawia mi się informacja, że wynik jest dobry to zostawiam zawodnika. Może powinieneś zapytać kogoś z doświadczonych członków Twojego sojuszu, ktoś na pewno będzie w stanie Ci pomóc.

to już ogarnąłem.. chyba :) popytałem, wiem teraz, że to ma być po jednej sesji na pewno, że 7,5 po jednej sesji to najlepszy możliwy wynik jeśli chodzi o ten test na szybkość uczenia się (w skillu, w którym mamy 1(dokładnie 1,95 pokazuje zawsze na starcie Snapshot, ale to nie ma znaczenia, bo nie trzeba tego 0.95 jakoś odejmować, czy kombinować)), że poniżej 5 to już jest słabo i menadżerowie takich z automatu wywalają, no a to co pomiędzy tymi dwoma progami to do zaakceptowania z większa lub mniejszą radością. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jestem pod wrażeniem tego co zastałem w tym wątku. Wiele wiedzy, która mam nadzieję zaprocentuje. Dzięki Ego oraz Rastaman!

Link to comment
Share on other sites

Jestem pod wrażeniem tego co zastałem w tym wątku. Wiele wiedzy, która mam nadzieję zaprocentuje. Dzięki Ego oraz Rastaman!

w sumie to zasługa wyłącznie Ego, który odpowiadał na pytania nooba - mnie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam rodacy :)

Mam takie dwa pytania więc spróbuje zapytać tutaj. Tak więc:

 

Czy istnieje jakiś sposób na to by "hape" spadał (chcę żeby mój zawodnik walczył w QFC a do tego trzeba mieć mieć hape na poziomie <75)?

 

Czy istnieje jakiś sposób na przerwanie kontraktu? Raz mogłem rozwiązać kontrakt kiedy mój zawodnik zmienił bazę i jestem ciekaw czy normalnie to funkcjonuje czy to tylko łaska promotora.

 

Orientuje się ktoś?

Link to comment
Share on other sites

na pierwsze nie znam odpowiedzi, nie wiem czy jest taki sposób, ale ja jestem tylko początkującym graczem :) na drugie.. hm.. ja sądziłem, że kontraktu się w ogóle nie da zerwać.. jedyne co robiłem to pisałem do właściciela organizacji i prosiłem o zwolnienie z kontraktu z takiego, a takiego powodu - zgadzali się, bo i też do akceptowania walk zmusić Cię nie mogą, to po co mają trzymać wbrew woli :) w ogóle to radzę zadawać pytania na angielskim forum, bo tu nikt oprócz jednego mnie już nie zagląda :x

Link to comment
Share on other sites

proszę bardzo :)

 

a tak w ogóle po co zbijać hype zawodnika? nie lepiej go zakontraktować do jakiejś organizacji z ograniczeniem id i po prostu walczyć w ramach organizacji, zgarniać kasę, wygrywać walki (a przynajmniej mieć taką szansę, z przeciwnikami o podobnym id/skillach) itd.?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

nie siedzę w sztukach walki, a wszelkie pomoce nie wyjaśniają tej sprawy - co to jest TWGC? przynajmniej ktoś za odpowiedź 2 kredyty dostanie :thumbup:

twgc - organizacja w MMA Tycoon, która polega tylko na submission grapplingu, czyli w skrócie tylko parter, jest to turniej gdzie bierze udział wielu grapplerów, aby go wygrać trzeba wyjść zwycięsko z 5 pojedynków. wygrana przez submission albo decyzję.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam!

Czy jest ktoś zainteresowany stworzeniem wzorów koszulek i ew. spodenek dla firmy sprzedającej ciuchy? Póki co moja firma tylko prowadzi pralnię pieniędzy, ale chciałbym stopniowo poszerzać asortyment. Na razie poczekam tutaj na odzew, potem ewentualnie będę pytał na ogólnym. W każdym razie jeśli ktoś by był zainteresowany- prosiłbym o PW w grze, wraz z ceną/warunkami współpracy ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Czy jest ktoś zainteresowany stworzeniem wzorów koszulek i ew. spodenek dla firmy sprzedającej ciuchy? Póki co moja firma tylko prowadzi pralnię pieniędzy, ale chciałbym stopniowo poszerzać asortyment. Na razie poczekam tutaj na odzew, potem ewentualnie będę pytał na ogólnym. W każdym razie jeśli ktoś by był zainteresowany- prosiłbym o PW w grze, wraz z ceną/warunkami współpracy ;)

Ja jestem zainteresowany merch patrnerstwem z moją organizacją.

Link to comment
Share on other sites

pewnie nikt

 

natomiast sprawa na przyszłość (i pewnie nie ten temat) - założyć polski sojusz

 

podstawowy problem - nie będę w najbliższym czasie opuszczał swojego, bo fajnie funkcjonuje - każdy ma swój biznes (różny) i działają drużynowo, jest nas tam mało ale póki co to się sprawdza; wtedy można by pościągać ludzi i poumawiać się co kto robi, to i kogoś do projektowania pewnie by się znalazło, tylko powtarzam ja w to na razie nie wchodzę, bo mi się po ludzku nie opłaca wychodzić z Aspire, a bogatszy w doświadczenia z tego sojuszu będę mógł coś wnieść do ewentualnego polskiego - to jest sprawa na przyszłość

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...