Jump to content

Pytania i odpowiedzi


Ego

Recommended Posts

  • 6 years later...
1 hour ago, Ego said:

Jak wygląda temat walk poza miejscem stacjonowania zawodnika? Z tego co widzę nie trzeba się już przemieszczać do miasta gdzie odbędzie się gala. To tymczasowe rozwiązanie czy tak ma już zostać?

Już długo, długo nie ma lotów do miast i nic nie zwiastuje tego, żeby się to zmieniło.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Curix said:

Już długo, długo nie ma lotów do miast i nic nie zwiastuje tego, żeby się to zmieniło.

To ciekawe. Pamiętam, że niegdyś to latanie na walki było dla mnie na tyle uciążliwe, że wolałem lokować wszystkich zawodników w organizacjach znajdujących się w mieście bazowym. Ale skoro usunięto wymóg podróży, to nie wiem co teraz stoi na przeszkodzie by dodać kolejne miasta do świata gry...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Ego said:

To ciekawe. Pamiętam, że niegdyś to latanie na walki było dla mnie na tyle uciążliwe, że wolałem lokować wszystkich zawodników w organizacjach znajdujących się w mieście bazowym. Ale skoro usunięto wymóg podróży, to nie wiem co teraz stoi na przeszkodzie by dodać kolejne miasta do świata gry...

Dlatego właśnie to usunęli, uciążliwe to było.

Więcej ciekawych miejsc do otwierania biznesów itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...