Jump to content

KSW26


Guest

Recommended Posts

Jak obstawiacie gale?

 

 

MICHAŁ MATERLA VS JAY SILVA - Materla Decyzja

KAROL BEDORF VS NICK ROSSBOROUGH - Bedorf Poddanie

MARCIN RÓŻALSKI VS NANDOR GUELMINO Guelmino K.O

ARTUR SOWIŃSKI VS ANZOR AZHIEV - Azhiev decyzja

GORAN RELJIC VS KAROL CELIŃSKI - Reljic decyzja

KAMILA PORCZYK VS IRYNA SHAPARENKO Shaparenko poddanie

PAUL SŁOWIŃSKI VS MICHAŁ ANDRYSZAK - Andryszak poddanie

ARBI SHAMAEV VS HELSON HENRIQUES - Arbi decyzja

Link to comment
Share on other sites

Geeez...Jak wspaniałe życie trzeba mieć żeby móc od tak zmarnować sobie 500zł...

Trzeba jakos to mMA wspierać, ty pewnie wolisz siedziec na dupie i streamować :P

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w MMA też od kilku lat, mam za sobą amatorskie starty w zawodach MMA i brązowy medal z mistrzostw Polskii, co nie kwalifikuje mnie jako "Janusza" raczej, nie piję i nie palę - dalej uważam że 500zł za galę KSW to mega-przesada. Jestem w MMA też od kilku lat i uważam że KSW bliżej do WWE niż do UFC. Chociażby rywal Bedorfa - promowany jako mistrz KOTC. Albo KSW łże w żywe oczy swoim fanom mając ich za idiotów, albo sami nie wiedzą kogo wogóle zatrudniają - co ich stawia jako idiotów. Jedyna walka godna uwagi tutaj to Kornik/Anzor, ale mimo wszystko nie zamierzam dokładać się do pseudo-sukcesu KSW, kupując PPV.

 

Problem z Polskim MMA to brak regulacji. Nie mamy czegoś takiego jak Amerykanie czy Brazylijczycy - nie ma czegoś na wzór komisji stanowych. Mirosław Okiński wyciągał i wyciąga dłoń do KSW, chcąc stworzyć krajowy system MMA, ale KSW tego nie chce. Czemu? Cóż, powód wydaje się oczywisty - w tej chwili KSW jest sobie Panem. Nie muszą się przed nikim tłumaczyć ani nikogo słuchać. Dlatego właśnie są managerami najbardziej znanych zawodników, dlatego sami ustalają sobie wszystko...i dlatego mamy w KSW sytuacje jak Pudzian/Thompson czy Horwich/Strus. Dopóki KSW będzia nalegało na swój monopol i nie pozwoli komuś niezależnemu na kontrolowanie ich gal - nie mam zamiaru przykładać ręki do sukcesu KSW i będę życzył im szybkiego i głośnego upadku.

Link to comment
Share on other sites

ok, wiec..

po 1. KSW osiągneło juz tak wielki sukces, ze brak twojego PPV czy tez mojego nie robi różnicy.

po 2. KSW jest najwieksze w Polsce i nie ma powodu, zeby podporzadkowalo sie Mirkowi, bez ktorego osiagnelo tak duzo.

po 3. KSW nie musi byc blizej UFC, bo prowadzi calkiem inna polityke niz UFC, nie oznacza to, ze popieram ich dzialania. Ale robią to w sposób, który przynosi im efekty. Ci co chcieli byc jak UFC to juz sie zwineli.

po 4. Nick był mistrzem KOTC. Wygrał z ówczsnym mistrzem Tonym Lopezem.

po 5. Na tej gali prawie każda walka jest godna uwagi, od Arbiego -pomijajac kamile- po Cipka. Mimo, że rozpiska lekko się posypala, to dalej jest bardzo mocna.

po 6. Podzian/thomson - zgadzam się - błąd sędziów. Strus/Horwich? ryzykowne, ale na pewno nie zaliczyłbym tej walki to wałka.

po 7. Martin I Maciek są menagerami tylko Mameda.

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy że wejdziesz na FB KSW i przejrzysz komentarze. To nie tylko moje poglądy. Co do tego rywala Bedorfa - KSW wyraźnie napisało "mistrz KOTC" nie "były mistrz".

 

Okiński nie chciał żeby KSW mu się podporządkowało. On proponuje współpracę dla dobra Polskiego MMA. Ktoś tu wspominał o tym że trzeba "wspierać MMA". W tym momencie priorytetem jest stworzenie czegoś co będzie kontrolowało MMA w Polsce, bo jak narazie promotorzy (nie tylko KSW ale i innych polskich organizacji) mają za dużo swobody. TRZEBA to ukrócić. To że brak mojego wykupienia PPV nie zaszkodzi KSW - jasne. Bo skoro są..."fani"...którzy wierzą że Pudzian to zawodnik MMA a Mamed da radę pokonać najlepszych z UFC, to wróżę KSW długie i bogate życie. Z biznesowego punktu widzenia włodarze KSW są genialni i dostają ode mnie plusa. Z punktu widzenia MMA...cóż, są równie wiarygodni co Bellator który nie trzyma się nawet własnych reguł.

Link to comment
Share on other sites

Siemano!

 

Victus, chyba ksw coś ci personalnie zrobiło że ich tak nie lubisz.

Naprawdę sądzisz że gdziekolwiek liczy się dobro sportu, zasady, przepisy i tym podobne pierdoły? :D

Jak ksw upadnie to prawdopodobnie bedzie koniec rynku mma w Polsce, czeczeni wyjada do niemiec, kto lepszy z polski do usa, a w tv zamiast walk będzie saneczkarstwo klasyczne.

Link to comment
Share on other sites

Siemano!

 

Victus, chyba ksw coś ci personalnie zrobiło że ich tak nie lubisz.

Naprawdę sądzisz że gdziekolwiek liczy się dobro sportu, zasady, przepisy i tym podobne pierdoły? :D

Jak ksw upadnie to prawdopodobnie bedzie koniec rynku mma w Polsce, czeczeni wyjada do niemiec, kto lepszy z polski do usa, a w tv zamiast walk będzie saneczkarstwo klasyczne.

Na szczęście KSW nie oglądam, wiec upadnie czy nie - mi to rybka. Trzymam się UFC, RFA i Legacy FC, które trzymają poziom, zamiast organizować walki celebrytów.

Link to comment
Share on other sites

E ale nie gadaj, jak na nasze zadupie to sa dobrzy zawodnicy. biorąc pod uwagę bazę sportową w Polsce i tutejszych sponsorów to moim skromnym "januszowym" zdaniem jest więcej niż nieźle.

Link to comment
Share on other sites

E ale nie gadaj, jak na nasze zadupie to sa dobrzy zawodnicy. biorąc pod uwagę bazę sportową w Polsce i tutejszych sponsorów to moim skromnym "januszowym" zdaniem jest więcej niż nieźle.

Włodarze KSW chwalili się że stać ich na zawodników Top 10, więc skoro ich stać na to - to czemu tego nie robią? :)

 

Jeżeli kogoś to interesuje (a widzę że są takowi) Bedorf właśnie wyleciał z karty z kontuzją. Albo KSW znowu robi to co lubi, albo Karol naprawdę nie ma dobrego teamu skoro 3 dni przed galą skręca kręgosłup szyjny podczas treningu. 3 dni przed galą to się juz tylko kontroluje wagę i promuje galę, a nie trenuje ostro jakby świat się miał jutro skończyć. No i oczywiście KSW nie honoruje zwrotów za bilety a PPV zostaje na miejscu :) Ktoś jeszcze uważa że takowa pseudo-karta jest warta 500zł?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...